Gol Harryja Kanea u Engleskoj hvale Alan Shearer i Gary Lineker

Engleska je sinoć odigrala 1:1 protiv Poljske u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, a kapetan Harry Kane postigao je spektakularan dalekometni gol za vodstvo svoje strane u drugom poluvremenu.

Engleski napadač pronašao je mrežu iz velike daljine snažnim pogonom, a bivši čuvar Arsenala Wojciech Szczesny udobno je pretučen.

Tri lava bit će gorko razočarana što su ispustili dva boda nakon što su u 92. minuti utakmice primili gol Damiana Szymanskog.

Kane je posljednjih mjeseci kritiziran zbog osrednjih nastupa na međunarodnoj razini, ali napadač Tottenham Hotspura pokazao je da je pobjednik utakmice i da u svakom trenutku ima mogućnost promijeniti tijek igre.

Bivši engleski reprezentativci Gary Lineker i Alan Shearer pohvalili su napadača Tottenhama nakon spektakularnog gola protiv Poljske.

Gareth Southgate je do sada bio izuzetno dobar u kvalifikacijama i momčad njihovog kalibra trebala je pobijediti u jučerašnjem okršaju protiv Poljske.

Poljska će biti razumno zadovoljna rezultatom i kasni cilj će im dati određeno samopouzdanje. Oni su bili gubitnici koji su krenuli u igru i malo tko bi očekivao da će nešto izvući iz igre.

Ostaje za vidjeti mogu li se Tri lava snažno oporaviti od ovog rezultata i sada pobijediti u nadolazećim kvalifikacijama.